ERDOĞAN:BAZI DİZİLERDEN RAHATSIZIM! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ERDOĞAN:BAZI DİZİLERDEN RAHATSIZIM!09.02.2020 00:00

ERDOĞAN:BAZI DİZİLERDEN RAHATSIZIM!

ERDOĞAN:BAZI DİZİLERDEN RAHATSIZIM!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz perşembe günü AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleri ile yaptığı istişare toplantısında TV programları ve dizilerin de gündeme geldiği öğrenildi.


Bu haber 978 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz perşembe günü AK Parti Genel Merkezi’nde milletvekilleri ile yaptığı istişare toplantısında TV programları ve dizilerin de gündeme geldiği öğrenildi.

Bazı milletvekilleri Erdoğan’a dizilerden duyduğu rahatsızlığı iletti. Vekiller, “Bazı diziler toplumun yapısına uygun değil” diyerek eleştiride bulunurken, Erdoğan “Bu konunun ben de farkındayım. Ben de bunlardan şikayetçiyim ve rahatsızım. Genel olarak hepinize hak veriyorum” dedi.

“SOFUOĞLU, ERDOĞAN’DAN İZİN İSTEDİ”

Toplantıda, AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası’na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini iletti. Ancak, Erdoğan bu isteği “5 kez dünya şampiyonu oldun, sen bize lazımsın” diyerek reddetti. Sofuoğlu, Erdoğan’a motor sporlarında en büyük sıkıntının tesisler ile alakalı olduğunu, Türkiye’de en az 5 tesis kurulması gerektiğini anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “Sen çok sakatlandın, yaralandın. İnsanlar da bu tesislerde kaza yapar ve yaralanırsa” diyerek endişesini dile getirdi. Erdoğan’ın bu endişesi üzerine Sofuoğlu’nun, tesislerde hayat kaybının binde bir olduğunu söyleyerek, “Siz bana bir görev verdiniz. Görev sürem dolmadan, ülkemize hizmet anlamında faydalı işler yapmak istiyorum. Bu anlamda desteğinize ihtiyacım var” dediği, Erdoğan’ın da bu teklife olumlu baktığı öğrenildi.


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -pkk -kck -fetö -

Diğer SON DAKİKA haberleri
Yorumlar (1)
Misafir
Umumi Katib`ini de kurumlar mi secip onune koydu? Gezi`ye mesaj alinmistir de diye kurumlar mi soyletti? Sallamakta olmuyor tabii......
10.03.2016 23:57
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright