Erdoğan kulisi: Gözlerinin yaşına bakmayacağım... | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Erdoğan kulisi: Gözlerinin yaşına bakmayacağım...14.04.2019 23:34

Erdoğan kulisi: Gözlerinin yaşına bakmayacağım...

Erdoğan kulisi: Gözlerinin yaşına bakmayacağım...


Başkan Erdoğan'ın, AK Pari içerisinde, yerel seçimin cezasını keseceği iddiaları kulislere yayıldı. Erdoğan'ın bu defa, 'Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım' dediği belirtiliyor.


Bu haber 1050 kez okundu.


Başkan Erdoğan başkanlığında toplanan AK Pari MKYK'de, seçim sonuçları değerlendirilmiş, birçok il de kayıp yaşanmasında muhtarlık seçimi nedeniyle yüz binlerce seçmenin taşınmasının etkili olduğu belirtilmiş ve muhtarlık seçimlerinin belediye başkanlığı seçiminden ayrı tutulması adına düzenleme yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştı. İstanbul'dan Anadolu'ya 300 bin seçmenin gittiğine dair vurgu yapılırken, muhtarlık seçiminin belediye başkanlığı seçiminden 6 ay önce yapılması önerisi yapıldı.

Erdoğan, İstanbul seçimine yönelik tartışmala hakkında da "Sonuç her ne olursa olsun, YSK ne karara varırsa, biz bunu kabul edeceğiz. Her türlü ihtimale hazır olmamız gerekiyor" ifadesinde bulunduğu belirtiliyor.

Parti içindeki muhalifleri sert olarak eleştirdiği belirtilen Erdoğan, "Trenin içinde bulunup ya da görünüp partiye muhalefet olmak ihanettir" ifadesini kullandı.

Partide değişim yaşanacağına dair net mesajlarda bulunan Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım, tepeden tırnağa değişim yaşanacak. Ama bunu gazete köşesinde yazanlarla, troller istiyor değil vatandaşın mesajı çerçevesinde gerçekleştireceğiz" dedi.


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya -

Diğer SON DAKİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright