Gül ve Kılıçdaroğlu'nun gizli görüşmesinin görüntüleri! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Gül ve Kılıçdaroğlu'nun gizli görüşmesinin görüntüleri!12.05.2019 02:05

Gül ve Kılıçdaroğlu'nun gizli görüşmesinin görüntüleri!

 Gül ve Kılıçdaroğlu'nun gizli görüşmesinin görüntüleri!


Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür, Abdullah Gül ile Kılıçdaroğlu'nun gizlice bir yatta görüştüğü anın fotoğraflarını yayınladı.


Bu haber 132 kez okundu.


Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul seçimlerini gizli bir yatta konuştuğuna dair bir yazı yayınlamıştı. Mahmut Övür bugünkü köşe yazısında Kılıçdaroğlu ve Abdullah Gül arasındaki gizli yat görüşmesine ait görüntüleri paylaştı.

Sabah yazarı olan Mahmut Övür, 'İşte Kılıçdaroğlu'nun gizli yat görüşmesinin fotoğrafı' isimli yazısında bu görüntüleri yayınladı.

İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun gizli yat görüşmesi ile ilgili fotoğraflar:

wrwege454ytuu6

2334645ergfhfgj

ABDULLAH GÜL YALANLAMIŞTI AMA...

Geçtiğimiz günlerde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ofisi söz konusu olayı için açıklamada bulunmuştu. Mahmut Övür'ün Abdullah Gül ile ilgili yazısının tamamen yalan, kötü niyetli ve saygısızca olduğunu ifade etmişti.

Mahmut Övür'ün yazısında şu ifadelere yer verdi:

‘'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Kalamış Marina'da bir yatta gizli buluşmasıyla ilgili soru işaretleri devam ediyor.

Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticileri yata gidiş konusunda ısrarla susarken, Gül'ün Ofisi iddiayı yalanlamakla yetindi.

Şu soru doğal olarak soruluyordu: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu neden gizli görüşme yaptı? Korumalarını bile dışarıda bırakarak kimi, kimleri veya neyi sakladı?

Kılıçdaroğlu, o yata gidişini sadece kamuoyundan veya CHP yönetiminden değil korumalarından bile sır gibi sakladı, ama iletişim araçlarının geliştiği günümüzde vatandaştan saklayamadı. Vatandaş onun kimseye haber vermeden İstanbul Kalamış Marina'daki yata gidişini kare kare görüntüledi.
Bu fotoğraflar Kılıçdaroğlu'nun o yata gittiğinin somut kanıtı. Şimdi kamuoyuna o yata neden gittiğini açıklama sırası Kılıçdaroğlu'nda.

Yat meselesiyle gündeme getirdiğimiz bu fotoğrafın arka planı bize, Türkiye'nin içinden geçtiği kuşatma ve siyasi hesaplaşma sürecinde neler döndüğünü de gösteriyor. Tablo bir anlamda kimin kiminle iş tuttuğu, siyaset mühendislikleriyle kimlerin bir araya getirildiği, şeffaf siyaset yerine neden kapı arkası görüşmeler yapıldığı sorularına da cevap niteliğinde.''Diğer SON DAKİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright