O hainle fotoğrafı olanlar özür dilesinler | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> O hainle fotoğrafı olanlar özür dilesinler26.05.2019 01:46

O hainle fotoğrafı olanlar özür dilesinler

O hainle fotoğrafı olanlar özür dilesinler


Büyükçekmece Türkiye Gençlik Vakfı’nda (TÜGVA) AK PARTİ Büyükçekmece eski İlçe Başkanı ve meclis üyesi Recep Erol’un davetiyle vatandaşlarla buluşan AK PARTİ İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk dikkat çeken açıklamalar yaptı.


Bu haber 128 kez okundu.

Büyükçekmece Türkiye Gençlik Vakfı’nda (TÜGVA) AK PARTİ Büyükçekmece eski İlçe Başkanı ve meclis üyesi Recep Erol’un davetiyle vatandaşlarla buluşan AK PARTİ İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk dikkat çeken açıklamalar yaptı. Külünk, FETÖ lideri Fethullah Gülen ile fotoğrafları olan AK PARTİ’lilere seslenerek, “O dönem fotoğraf çektiren arkadaşlarımız 2007’de vs ne zaman gitmişlerse çıkın bu topluma özeleştirinizi yapın. Özür dileyin” dedi.

Külünk’ün açıklamaları şu şekilde:

“Toplum en çok neden irite olur? FETÖ hainiyle fotoğrafları olanlardan. Toplumun bundan irite olmasından daha doğal bir şey var mı? Toplum bu konuda haklı. O dönem fotoğraf çektiren arkadaşlarımız 2007’de vs ne zaman gitmişlerse çıkın bu topluma özeleştirinizi yapın. Özür dileyin. Milletin karşısına çıkın insanlara değer verin. Biz hata yaptık deyin. Hiçbir şey olmamış gibi yaptığınız zaman toplum infial duyuyor. Çünkü eski dönem bitti. Artık her şey açık. İnsanlar diyor ki seneler evvel bunu yazmışsın şimdi ne oldu diyor. İnsanlar bu konuda haklı. Ben de attığım tweetlerden kitap çıkardım. Neden? Toplum beni yargılasın diye. Sosyal medyayı ben bize bir iyilik olarak görüyorum.  Siyasetçi her zaman sorgulanan insandır. Toplumun önünde duran insandır. O anlamda bizim söylediklerimiz konusunda bir özeleştiri sürecinden geçmemiz lazım. Bunu yapmak zorundayız. Bunu yapmazsak olmaz. Biz söylediklerimizle uyuşmazsak bu topraklarda başarılı olamayız” şeklinde konuştu.


Diğer POLİTİKA haberleri
Tüm Kategoriler

The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?

The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?
  • The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?
  • Erdoğan’dan Karamollaoğlu’na açık teklif!
  • Yeni yargı paketinde idam cezası olacak mı?
  • Ekremciler-Muharremciler ayrışması derinleşiyor…
  • HDP’li belediye PKK’lıları işe alıyor!
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright