MHP’DEN CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’E SERT YANIT | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> MHP’DEN CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’E SERT YANIT07.02.2020 00:00

MHP’DEN CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’E SERT YANIT

MHP’DEN CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’E SERT YANIT


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP’nin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunmasına ilişkin, “MHP, Kemal Kılıçdaroğlu’na siyaseten veremediği cevabı, kendilerine büyük ortağın verdiği imtiyaz ve güvenceyle yargı üzerinden vermeye çalışmaktadır. MHP, saray rejiminin muhafızıdır. O muhafız alayının 3 çavuşu da dün verilen emri yerine getirmiştir.” diye konuşmuştu.


Bu haber 491 kez okundu.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP’nin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunmasına ilişkin, “MHP, Kemal Kılıçdaroğlu’na siyaseten veremediği cevabı, kendilerine büyük ortağın verdiği imtiyaz ve güvenceyle yargı üzerinden vermeye çalışmaktadır. MHP, saray rejiminin muhafızıdır. O muhafız alayının 3 çavuşu da dün verilen emri yerine getirmiştir.” diye konuşmuştu.

Özel’in bu sözlerine MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan sert tepki geldi. Enginyurt sosyal medya paylaşımında, “Özgür efendi! Sarayın Muhafızları da,çavuşları da ŞEREFLİ TÜRK Askerleridir. Lakin senin için aynı şeyleri söylemek çok zor. Kandil beslemesi demek yakışır.” ifadelerini kullandı. İşt Enginyurt’un o paylaşımı;

“CHPli Özgür Özel”MHP, saray rejiminin muhafızıdır.O muhafız alayının 3çavuşu da dün verilen emri yerine getirmiştir”demiş.
Özgür efendi! Sarayın Muhafızları da,çavuşları da ŞEREFLİ TÜRK Askerleridir.
Lakin senin için aynı şeyleri söylemek çok zor.
Kandil beslemesi demek yakışır.”


Etiketler: haber - gündem - akpolitika -haber -gündem -akpolitika -siyaset -dünya -yaşam -ekonomi -sondakika -flaş - -sondakikahaberleri -politika -

Diğer POLİTİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright