Gökçek'ten  'jetski' yanıtı! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Gökçek'ten 'jetski' yanıtı!06.07.2019 19:15

Gökçek'ten 'jetski' yanıtı!

Gökçek'ten  'jetski' yanıtı!


CHP'li Gürsel Tekin, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir depoda yapılan incelemede jet ski bulunduğunu iddia edip Twitter hesabından paylaşımda bulunmuştu. Televizyon spikeri Nevşin Mengü de Tekin'in bu iddiasına destek vermişti. Gökçek, bu iddialara belgeleri ile yanıt verdi. Nevşin Mengü'ye ise "Lazımsa Mansur Yavaş'a rica edelim sana versin" diye seslendi.


Bu haber 159 kez okundu.

Belediye deposunda bulunan jet skinin belediye envanterinde kayıtlı olmadığını, kime ait olduğunun ve neden alındığının anlaşılamadığını iddia eden CHP'li Gürsel Tekin, "AK Parti zihniyeti deniz olmayan yere Jet Ski alacak israftır, fütursuzluktur" ifadelerini kullanmıştı.

GÖKÇEK'TEN SERT YANIT!

"Yakışmadı sana Sn Gürsel Tekin"

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Tekin'in jet ski iddiasına Twitter hesabından şöyle yanıt verdi:

Yakışmadı sana Sn Gürsel Tekin. Çocukla çocuk olmak, cahille cahil olmak, dolduruşa gelip dolmuşa binmek çok ayıp. ABB 4. aya geldi. İcraat sıfır. Böyle asparagas haberlerle beceriksizliğini kapatmak istiyor. Siz de alet oluyorsunuz. Hayret bu jet ski senin fotoğrafla aynı.

"LAZIMSA MANSUR YAVAŞ SANA VERSİN"

Gökçek, Tekin'e "Ankara'nın bağlarında jet ski geyfi. Kuzey Yıldızı Parkı'nda Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait depoda, belediye envanterine kayıtlı olmayan, kime ati olduğu bilinmeyen jet ski bulundu" sözleri ile destek veren Nevşin Mengü'ye ise "Nevşin sahibi belli. Lazımsa Mansur Bey'e rica edelim sana hediye etsin" sözleri ile yanıt verdi...

'YAVAŞ'I BÖYLE REZİL EDİYORLAR'

Gökçek jet ski ile ilgili olarak sözlerine "Sahibi bilinmiyor dediğiniz jet ski, 2010 yılında Ramazan şenlikleri dolayısıyla 2. el olarak alınan ve ASKİ envanterinde olan bir araçtır. Yeni depocular ve basın müşavirleri cahil olunca hem kendilerini, hem Mansur Yavaş'ı böyle rezil ediyorlar. İşte o tarihli belediye bülteni" sözleri ile devam etti ve o tarihte yayınlanan videoyu paylaştı... 

 


Diğer POLİTİKA haberleri
Tüm Kategoriler

Azil sürecinde yeni gelişme...

Azil sürecinde yeni gelişme...
  • Azil sürecinde yeni gelişme...
  • Şehit cenazesini kaçıran PKK'lı yakalandı...
  • Çin'in Duğu Türkistanlı Müslümanlarına yönelik zulmü devam ediyor...
  • Yılmaz Ateş, CHP'ye verdi veriştirdi!
  • Türkiye’de kaç milyon Kürt, kaç milyon Alevi yaşıyor?
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright