Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz... | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz...14.04.2019 23:33

Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz...

Bahçeli'den İmamoğlu'na: Bundan belediye başkanı olmaz...


CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a, benim belediye başkanım değildir diyen Bahçeli, bu defa da resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan İmamoğlu'na sert bir eleştiri geldi. Bahçeli, İmamoğlu hakkında, 'Bundan belediye başkanı olmaz' gibi sert bir ifade kullandı.


Bu haber 842 kez okundu.

Kızılcahamam'da yapılan partisinin Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumunda bulunan Bahçeli gündeme dair açıklamalar yaptı.

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

YSK'nın itirazlara vereceği cevabı beklemekteyiz, rakamları henüz görmeden niyetler hakkında değerlendirme yapanları takip ediyoruz. Onların söylediği rakamlar yanlıştır ama bizim değerlendirmemiz doğru. YSK'nın açıklamaları ardından, resmi gazetede neyin nasıl sonuçlandığı hakkında bildiri yapılacak. İl genel meclisi üyesi oylarını yok farz edip, belediye meclisi üyelerini yok olarak belirtiyor. Üç beş belediyenin aldığı yerlerde oy oranını göz önünde bulundurup da yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları huzurunda iflas etmiş insanlardır.

Bakanlardan YSK üyelerine telefon iddiası

Bu çok büyük bir iddia, seçimin adaleti, güvenliği için önemli sorumluluklara sahip insanlar için böyle iddia atılıyor ise ispat edilmelidir.

İmamoğlu içinse, mazbatayı stadyuma taşımasının amacının adayların arasında yaşanan rekabeti siyasi bir düşmanlığa çevirmenin tohumu olduğunu söyleyen Bahçeli, İmamoğlu'na sert bir yorum yaptı, bundan belediye başkanı olmaz, dedi.


Etiketler: haber - gündem - akpolitika -haber -gündem -akpolitika -siyaset -dünya -yaşam -ekonomi -sondakika -flaş - -sondakikahaberleri -politika -

Diğer POLİTİKA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright