Necmettin Kesgin'den flaş Mansur Yavaş iddiaları! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Necmettin Kesgin'den flaş Mansur Yavaş iddiaları!11.03.2019 22:31

Necmettin Kesgin'den flaş Mansur Yavaş iddiaları!

Necmettin Kesgin'den flaş Mansur Yavaş iddiaları!


Mansur Yavaş'ın davalık olduğu Necmettin Kesgin canlı yayında aHaber'e açıklamalarda bulundu.


Bu haber 79 kez okundu.
 Mansur Yavaş'ın mağdur ettiği iş insanı Necmettin Kesgin aHaber'e katıldığı canlı yayında flaş iddialarda bulundu.

Kesgin programda kritik iddialarda bulunarak şu ifadeleri kullandı;

EMEKLİ ASTSUBAYIM

Malulen emekli olmuş bir astsubayım. Helikopter teknisyeniydim. Bu haberlerin gündeme düşmesinden itibaren tehdit ediliyorum, evime bile gidemiyorum. Mansur Yavaş ile 4-5 yıldır husumet yaşıyorum. Ailemin bir döviz bürosu var. SAMAŞ'tan dolayı bir alacağım vardı. SAMAŞ'ın da Kayseri Şeker'den bir alacağı vardı. Ve o alacak davasına müdahil oldum. Mansur Bey Yargıtay'da bu işi takip edecekti. Kendisi ile samimi olduk. Benimle döviz alış verişi de yaptı.

SENEDİ İSTEDİM VERMEDİ

Bir süre sonra hoş olmayan hadiseler yüzünden Mansur Bey'den uzaklaştım. Ortada iki senet var birisi sahte olan, diğeri yediemin olarak Yavaş'ta duran senet. Israrla bunu Türk lirasına çevirmem istendi. Mansur beyin bürosunda toplandık yediemin olarak Mansur Bey'e senedi bıraktık. Bunu iptal edip tlye çevirecektik. Ama bir türlü bunu yapamadık. Mansur Yavaş'a gittim senedi istedim. Bana zorluk çıkarmaya başladı. Samaş ile anlaş dedi.

"ÇIKSIN BU MESAJLARI YALANLASIN"

Olay Mansur Bey'in anlattığı gibi değil. Mansur Bey çıksın bu mesajları yalanlasın. Mansur bey beni tehdit etti. Senedi görünce bu senet benim senedim değil dedim. Mansur bey yanlış yapıyor. Bana iftira atıyor. Ortada bir bilgisayar var ve bana ait değil.

TEHDİT MESAJLARI İDDİASI

Mesajlar öyle bir mesajlar ki... Senin düğününü basacağım, seni rezil ederim diyor. Seni kodese attırıcam diyor... Seni Ankara'da yaşatmayacağım diyor. Sahte senedi icraya koyan Mansur Yavaş. Mansur Yavaş tarafından defalarca tehdit edildim. Bu belge bana ait değil. Bu belgede soyismim yanlış yazılmış. Bu gün getir parayı canını okurum. Seni sürüm sürüm süründüreceğim. Sahtekar, dava açmışsın. Seninle uğraşacağüım. Bu hafta tutuklanmazsan ben bu mesleği bırakırım. Bu hafta kodes haftan, dinlen.

 
"UYAP'TAN BELGELER SİLİNDİ İDDİASI"

Belgeler elimde benim. Bu belgeler silinmiş. Mansur Bey'in imza örneği alınmadı, belgeler silindi. UYAP'tan belgeler silinmiş. Bu gelgeler bizde var. Ben kopyasını mahkemeye sundum. Neden şikayetçi olmadığımızı anlatayım. Bazen benim lehime bazen onun lehine sonuçlanıyor. Mansur Bey ile kavga dövüş olmaktan çekindim. Son dört aydır evime gidemiyorum. Mansur Bey mahkeme önünde şunu söyledi. Benim sözleşme yapmam gerekmiyor, bu senet de bir sözleşmedir. Bu ne demek 'ben vergi kaçırıyorum' demek.

TEHDİT EDİLİYORUM

Beni arattırıyor, tehdit ettiriyor. Sen neden başkanımızın parasını veriyorsun diyor. Başkan dediğin Mansur Yavaş mı diyorum. Bu tür konuşmalar tehditler var. Mansur Yavaş ile yakın ilişkiler kurduk. Bir poligona gittik atış yaptık. Mansur Bey ifadeye bile çağrılmadı. Mansur bey bunları para için yapıyor. Mansur Bey doymuyor. Para yüzünden benden nefret etti. Benden kazık yediğini mi düşündü? Bülent Yücetürk Mansur Bey'in avukatı, Ankara eski Cumhuriyet Savcısı aynı zamanda CHP'den milletvekili aday adayı.

Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - türkiye -

Diğer HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright