Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve Vatan'dan ortak tweet... | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve Vatan'dan ortak tweet...08.04.2019 19:52

Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve Vatan'dan ortak tweet...

Hürriyet, Milliyet, CNN Türk ve Vatan'dan ortak tweet...


Resmi olmayan sonuçlara göre, İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu'nun medya gruplarına karşı yaptığı eleştirisi sonrası yayın organları ortak bir tweet attı. Hürriyet, Milliyet, Vatan ve CNN Türk tarafından, İmamoğlu'nun medyayı tehditlerini üzüntü ile takip ettiklerine dair bir tweet atıldı.


Bu haber 90 kez okundu.

İmamoğlu, sabah saatlerinde bir açıklamada bulunmuş, Demirören ve Ciner grubu ile Şahenk ailesine adil olmadıklarını ve kendisinin açıklamalarını yayınlamadıklarını söylemiş, sert tepki göstermişti.

Demirören'e bağlı olan Hürriyet, Milliyet, Vatan ve CNN Türk, İmamoğlu'nun açıklamalarını aktararak, İmamoğlu'nun eleştirilerini tehdit olarak değerlendirdi. "İmamoğlu'nun medyayı tehditlerini üzüntüyle takip ediyoruz" ifadesini kullandı.

İmamoğlu, bugün şunları söylemişti:

"Onların patronluk yaptıkları kanallarda sesimin kısılmasını, babalarının adına, bu ülke için çalışan insanların adına üzüntüyle izliyorum. Şahenk ailesine ait NTV'yi, Demirören ailesine ait CNN Türk'ü, Ciner ailesine ait Habertürk'ü buradan uyarıyorum. Ailelerinin bu ülkeye yaptıkları katkılara saygım olduğu için uyarıyorum. Mesele, Ekrem İmamoğlu değildir, bu memleket meselesidir. Rakibim adına 10 tane kişi konuşuyor. Hepsine söz hakkını veriyorlar. Benim de cevaplarım var, bana yer vermiyorlar. Mesela rakibimin bana cevabını yayınlarken, benim söylediklerimi yayınlamıyorlar"


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - türkiye -

Diğer HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright