Esenyurt’ta eğitim çalıştayı… | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Esenyurt’ta eğitim çalıştayı…28.06.2019 21:28

Esenyurt’ta eğitim çalıştayı…

Esenyurt’ta eğitim çalıştayı…


Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İstanbul Aydın Üniversitesi akademisyenleri, özel ve devlet okullarının yönetici ve öğretmenleri, müftülük temsilcileri, muhtarlar ve hayırseverlerin katılımı ile okul öncesi eğitim çalıştayı düzenlendi.


Bu haber 2412 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında; Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İstanbul Aydın Üniversitesi akademisyenleri, özel ve devlet okullarının yönetici ve öğretmenleri, müftülük temsilcileri, mahalle muhtarları ve hayırseverlerin katılımı ile düzenlenen okul öncesi eğitim çalıştayında 4 oturum olarak düzenlenen eğitim çalıştayı nda okul öncesi eğitime yön verecek önemli kararlara imza atıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali BEŞLİ’nin açılış konışması ile başlayan çalıştaya özelikle stk ve özel sektör temsilcilerinin ilgi göstermesi çalıştayı düzenleyen Milli Eğitim  yetkilileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli,  okul öncesi eğitim çalıştayı panelinde okul öncesi eğitim konusunun önemli noktalarına vurgu yaparak  şunları söyledi;

İlçede okul öncesi eğitim konusunda  bilgi veren  Paşali Beşli, özel sektör ile yapılan işbirliği neticesinde 15 okula kütüphane kazandırdıklarını belirterek okul öncesi eğitim ile ilgili buna benzer çalışmaların altyapı hazırlıklarının bitmek üzere olduğunu söyledi.

Çalıştay sonunda ilçemizde erken çocukluk eğitiminin yaygınlaştırılması, farklı kurum ve kuruluşlarımızda yürütülen erken çocukluk eğitim hizmetleriyle ilgili ortak kalite standartlarının oluşturulması, özel gereksinimli çocuklarımızın da önemli ölçüde erken çocukluk eğitiminden yararlanması konusunda önemli kararlar alınmış olmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Beşli tüm katılcımcılara teşekkür ederek sözlerini bitirdi.

4 oturum olarak  düzenlenen eğitim çalıştayı kapanış bölümünde katılımcılara Şube Müdürü Buket Doğan tarafından da katılım belgeleri takdim edilmesiyle sona erdi..

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar, masa ve çocuk

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan


Etiketler: haber - gündem - akpolitika -haber -gündem -akpolitika -siyaset -dünya -yaşam -ekonomi -sondakika -flaş - -sondakikahaberleri -politika -

Diğer HABER haberleri
Tüm Kategoriler

Azil sürecinde yeni gelişme...

Azil sürecinde yeni gelişme...
  • Azil sürecinde yeni gelişme...
  • Şehit cenazesini kaçıran PKK'lı yakalandı...
  • Çin'in Duğu Türkistanlı Müslümanlarına yönelik zulmü devam ediyor...
  • Yılmaz Ateş, CHP'ye verdi veriştirdi!
  • Türkiye’de kaç milyon Kürt, kaç milyon Alevi yaşıyor?
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright