Davutoğlu cephesinden Hilal Kaplan’a sert sözler! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Davutoğlu cephesinden Hilal Kaplan’a sert sözler!01.09.2019 14:55

Davutoğlu cephesinden Hilal Kaplan’a sert sözler!

Davutoğlu cephesinden Hilal Kaplan’a sert sözler!


Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, eski başbakan Ahmet Davutoğlu'na yönelik çok sert sözler sarf etmişti. Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Ak Parti eski milletvekili Abdullah Başçı, Hilal Kaplan'a sert bir yanıt verdi.


Bu haber 218 kez okundu.

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son konuşması gündemin üst sıralarında kendisine yer bulmuştu. Terörle mücadele konusuna değinen Davutoğlu, “Terörle mücadele konusunda bizi bugün eleştirenler eski defterler açılırsa insan içine çıkamaz. İleride Türkiye Cumhuriyeti tarihi yazıldığı zaman, eminim en kritik dönemlerden biri 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki dönem olarak yazılacaktır.” ifadelerini kullanmıştı.

Ak Parti’ye yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Ahmet Davutoğlu’nun söz konusu ifadelerini sert sözlerle değerlendirmişti. ‘Konuşun ki “büyük resim” netleşsin’ başlıklı bir yazı kaleme alan Kaplan, Davutoğlu’na yönelik “Konuşmazsan adam değilsin” demişti.

DAVUTOĞLU’NA YAKIN İSİMDEN HİLAL KAPLAN’A SERT SÖZLER

Parti kuracağı iddia edilen ve bir süredir AKP aleyhine açıklamalarda bulunan eski başbakan Ahmet Davutoğlu’na yakınlığıyla bilinen eski milletvekili Abdullah Başçı sosyal medya hesabı aracılığıyla dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Kişisel Facebook hesabı aracılığıyla Hilal Kaplan’a dair bir paylaşımda bulunan Başçı,“Yazık,dünün fetöcüsü bugün ülkeyi dizayn etmeye çalışıyor” dedi.


Diğer HABER haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright