Binali Yıldırım: Çalışanları şüpheli görmemeli... | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Binali Yıldırım: Çalışanları şüpheli görmemeli...19.04.2019 22:55

Binali Yıldırım: Çalışanları şüpheli görmemeli...

Binali Yıldırım: Çalışanları şüpheli görmemeli...


Binali Yıldırım cuma namazı çıkışında Ekrem İmamoğlu'nun ilk görev günü için, ''Belediye başkanı kurumla ilgili inceleme yaptırabilir. Ama bütün iş ve işlemlerin hukukun içerisinde olması ve çalışanları şüpheli gibi görmekten uzak davranması esastır'' ifadelerini kullandı.


Bu haber 94 kez okundu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım, Cuma namazı sonrasında gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu'nun görevinin ilk gününde belediyeye bağlı kuruluşların elektronik veri tabanında inceleme yapmak üzere 3 uzman 2 müfettiş görevlendirmesi olayı Binali Yıldırım'a soruldu. Yıldırım, İmamoğlu'nun bunu yalanladıysa söyleyecek pekte bir şeyin olmadığını ifade ederek, ‘'Ortalıkta birtakım evraklar dolaşıyor. Sanırım birisi başkanın imzasını taklit etmiş ki bu eğer doğru ise çok vahim bir şey. Belediye başkanı da kurumla ilgili inceleme yaptırabilir. Ancak tüm işlemlerin ve işin hukukun çerçevesinde olması ve çalışanları da şüpheli gibi görmekten uzak davranması gerekli. İstanbul'un beklediği hizmetler yerine getirilmeli'' ifadelerini kullandı.


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - türkiye -

Diğer GÜNCEL haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright