İmamoğlu İSPARK’ı HDP’ye seçim rüşveti olarak mı verdi? | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> İmamoğlu İSPARK’ı HDP’ye seçim rüşveti olarak mı verdi?28.05.2019 02:45

İmamoğlu İSPARK’ı HDP’ye seçim rüşveti olarak mı verdi?

İmamoğlu İSPARK’ı HDP’ye seçim rüşveti olarak mı verdi?


Youtube kanalı Veryansın TV'de çarpıcı iddialar gündeme getiren Nihat Genç, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çok ağır suçlamalar yöneltti.


Bu haber 236 kez okundu.
Ekrem İmamoğlu’na “iman” edenlerin ileride çok pişman olacaklarını dile getiren Genç, CHP ve Ekrem İmamoğlu’nun HDP/PKK ile yaptığı seçim pazarlığını deşifre etti.
 
İMAMOĞLU, İSPARK’I PKK’YA MI PEŞKEŞ ÇEKTİ?
 
“İmamoğlu ya da CHP seçim rüşveti olarak ne verdi?” diye soran Nihat Genç, CHP adayının HDP ile seçim rüşveti konusunda anlaştığını ima etti ve sözlerini şöyle sürdürdü;
 
“İki tane meclis üyesi mi… Yoksa? İSPARK diye bir şey var, otoparklar… Otopark, on bin tane otopark var… Bunların işletmesi. Bu İSPARK’ın, İstanbul otoparklarının işletmesi HDP’ye verildiği takdirde, HDP dediğin elamanları nereden geliyor? PKK ya da Kandil! İstanbul’un göbeğinde 2 bin, 3 bin tane Kandil demek!”
 
“İSTİHBARAT ZAAFİYETİ DOĞURUR” UYARISI
 
Böyle bir ihtimal karşısında yaşanabilecek istihbarat zaafiyetine karşı uyarılarda bulunan Genç, PKK’nın hendek eylemlerini hatırlatarak, “Mardin’de yolları nasıl kontrol ettiklerini belediye güçleri ile gördünüz!” dedi.
 
Nihat Genç şöyle devam etti;
 
“Bu istihbari açından çok tehlikeli bir şey mi, değil mi? Hadi soruyorum; İSPARK’ın HDP’ye bir seçim rüşveti olarak verilmesi, bir örnek olarak bunu veriyorum, bir aydın olarak felsefe okudum, mantık okudum, kafamdan yorumlayıp söylüyorum size… İSPARK’ın HDP’ye bir seçim rüşveti olarak verilmesinden sonra İstanbul’un güvenliği ne olacak, bu sorunun cevabı var mı? İmamoğlu’nu yine desteleyin, ama uyanık olun iman etmeyin, iman ederseniz yarın soru soramazsınız! ‘Sen ne yaptın’ diyemezsiniz? FETÖ’de olduğu gibi..”
 
ODA TV’NİN İMAMOĞLU’NU DESTEKLEMESİNDEN RAHATSIZ MI?
 
 
 
Diğer yandan, Nihat Genç konuşmasında kendisine yeni bir internet sitesi kuracağını da açıkladı.
 
Uzun yıllardır ODA TV ile birlikte medyada yer alan ve yazı ve yorumlarını ODA TV markası altında yayınlayan Nihat Genç’in bu kararı almasında, ODA TV’nin Ekrem İmamoğlu yanında saf tutmasının etkili olduğu belirtiliyor.
 
Nihat Genç’in, “İnternet haber sitesi veryansın.com… Şunu da desteklemeden bunu da destelemeyen ama ülkenin bekasını destekleyen, doğru olanı destekleyen bir kanala hızla ihtiyacımız var” sözleri de ODA TV’ye bir “tarafsızlık” eleştirisi olarak algılandı.
 
 
 
ODA TV son günlerde sık sık, Ekrem İmamoğlu ve İmamoğlu’nun basın danışmanı Murat Ongun’a övgü dolu haberleri ile gündeme geliyor.

Diğer ANALİZ haberleri
Tüm Kategoriler

The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?

The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?
  • The Guardian: Türk dizileri dünyayı nasıl ele geçirdi?
  • Erdoğan’dan Karamollaoğlu’na açık teklif!
  • Yeni yargı paketinde idam cezası olacak mı?
  • Ekremciler-Muharremciler ayrışması derinleşiyor…
  • HDP’li belediye PKK’lıları işe alıyor!
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright