Hedeflerinde Erdoğan var! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Hedeflerinde Erdoğan var!19.03.2019 22:53

Hedeflerinde Erdoğan var!

Hedeflerinde Erdoğan var!


Serdar Turgut: Washington'dan bir tanıdığım, 'Karanlık güçlerin hedefinde Türkiye ve Erdoğan var' dedi


Bu haber 210 kez okundu.

“Global karanlık güçlerin hedefinde Türkiye ve Erdoğan var” iddiasını köşesinden paylaşan Habertürk yazarı Serdar Turgut, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘arkasında durulması gerektiğini’ belirtti. Türkiye’ye yönelik karanlık oyunlar planlandığını öne süren Turgut, iddialarını Washington’da ‘ulusal güvenlik camiasının içinden tanıdığı tecrübeli bir isme dayandırıyor. Turgut’un kimliğini açıklamadığı kaynağına göre Yeni Zelanda saldırganının eline o silahi birileri tutuşturdu.

Serdar Turgut, gazete Habertürk’te yayınlanan ‘İşte bu yüzden Erdoğan’ın arkasında durmalıyız’ başlıklı yazısında son günlere damgasını vuran Yeni Zelanda saldırısına değinerek, katil Brenton Tarrant’ın vermeye çalıştığı mesajda ‘hedefin Türkiye ve Erdoğan olduğunu’ iddia etti.

Bir önceki yazısında Türkiye’ye yönelik karanlık oyunlar planlandığını söylediğini hatırlatan Turgut, “Yeni Zelanda’daki barbarlık sayesinde o karanlık bağlantıların nelere yol açabileceğini sanırım herkes artık görmüştür” ifadelerini kullandı.

Turgut ayrıca, Yeni Zelanda saldırısından sonra Washington’da ‘ulusal güvenlik camiasının içinden tecrübeli bir isimle’ konuştuğunu söyleyerek, o ismin kendisine “Silahın üzerindeki kelime ve tarihlere bakarsanız, bunun şifrelerini bu profildeki bir insanın kendi başına bilebilmesi mümkün değil. Onun eline bu silah böyle hazırlanıp tutturulmuş olmalı. Onun konuşup karanlık bağlantıları anlatacağını veya buna ömrünün yeteceğini hiç sanmıyorum. Net görünen şu ki global karanlık güçlerin hedefinde Türkiye ve Erdoğan var” dediğini aktardı.

‘VATAN SEVGİSİNİN BİR GEREĞİ’

“Uzunca süredir yazıyorum Başkan Erdoğan global düzeyde oynanmak istenen karanlık oyunlara karşı nerdeyse tek başına mücadele eden lider olarak ortaya çıktı” ifadelerini kullanan Turgut ayrıca, herkesin cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arkasında durması gerektiğini belirterek bunun ‘vatan sevgisinin bir gereği’ olduğunu öne sürdü:
“Siyasi görüşümüz ve hayata bakışımız ne olursa olsun Erdoğan’ın bu konjonktürde gücünden kaybetmiş gibi gözükmemesi için vatan sevgisi ortak paydasında buluşmamız ve onun arkasında durmalıyız. Bu siyasetin değil, vatan sevgimizin bir gereğidir.”


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - türkiye -

Diğer ANALİZ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright