ESRA ELÖNÜ’DEN ARINÇ’A ÇOK SERT SÖZLER! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ESRA ELÖNÜ’DEN ARINÇ’A ÇOK SERT SÖZLER!13.05.2020 04:14

ESRA ELÖNÜ’DEN ARINÇ’A ÇOK SERT SÖZLER!

ESRA ELÖNÜ’DEN ARINÇ’A ÇOK SERT SÖZLER!


Ülke TV’de Arafta Sorular programının sunucusu Esra Elönü, Sevda Noyan’lı programın tepki çekmesinin ardından kendisini eleştiren Bülent Arınç’a ağır bir cevap verdi.


Bu haber 94 kez okundu.

Ülke TV’de Arafta Sorular programının sunucusu Esra Elönü, Sevda Noyan’lı programın tepki çekmesinin ardından kendisini eleştiren Bülent Arınç’a ağır bir cevap verdi.

Esra Elönü’nün Ülke TV’de sunduğu ‘Arafta Sorular’ programına katılan Sevda Noyan, canlı yayında “15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür. Biz çok donanımlıyız maddi manevi olarak. Bizim sitede halen 3-5 kişi var, benim listem hazır” sözleriyle infial yaratmıştı.

TBMM eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Sevda Noyan hakkında, “Bunlar yüzünden millet başörtüsünden nefret edecek” ifadelerini kullanmıştı. Arınç, Esra Elönü’den de “Zaman zaman beni korkutur” demişti.

‘KONUŞAN MAKLUBE TEPSİSİ’

O sözlere Esra Elönü’den cevap geldi.

Esra Elönü’nün Bülent Arınç’a cevabı “Konuşan maklube tepsisi Arınç’ın canlı istifrasını gördüm. Pensilvanya ceketiyle yamadığı avukatlık cübbesini giysin kendi adamlığını yargılasın. Ben kendisini korkutuyorsam ne büyük şeref, söylemindeki ucuzluk da şimdiye kadar gösterdiği tırsmışlığın siyasi CV’sidir.

Erdem ve izan çölü ruhunuzun hastalığı kibrinizin vesikalığıdır. Bakalım ilahi mahkemede kimin cübbesini giyeceksiniz. Zavallıca gündeme tutunma çabalarınızla eğlenmeye devam edin. Daha yazacak çok şey var lakin sizin seviyenizin olduğu yerlerde tel çekmiyor mazur görünüz.

Ne demiştim seçim sonrasında, oy sandıklarını değil adam sandıklarımızı konuşalım. Konuşuyoruz işte.

Siz aslında her şeyi çok iyi biliyorsunuz. Sizi eleştirenlere karşı o tevazu görünümlü taramalı dilinizi kullanıyorsunuz lakin şerefli milleti tarayan şerefsizleri aynı hiddet ve öfkeyle kınadığınıza şahit olmadım. Neden?

Fazilet Durağının önüne 45 kişilik yalanı park etmişler otobüs yanaşamıyormuş” şeklinde oldu.


Etiketler: haber -gündem -politika -yaşam -sondakika -flaş -akpolitika -dünya - türkiye -

Diğer ANALİZ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright