Cem Küçük'ten Ayşe Arman'a bomba 'Nokia' göndermesi! | Akpolitika haber
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Cem Küçük'ten Ayşe Arman'a bomba 'Nokia' göndermesi!04.11.2019 23:46

Cem Küçük'ten Ayşe Arman'a bomba 'Nokia' göndermesi!

Cem Küçük'ten Ayşe Arman'a bomba 'Nokia' göndermesi!


Cem Küçük, Hürriyet'ten istifa eden Ayşe Arman için "miadını doldurmuş Nokia cep telefonları gibi miadı dolmuştur" ifadesini kullandı.


Bu haber 267 kez okundu.

Hürriyet'te yaşanan skandal tenkisatın ardından Gülse Birsel gibi Ayşe Arman da istifa etti.

Konuyu gündemine alan Cem Küçük ise Ayşe Arman'ın miadının dolduğunu Nokia marka cep telefonları üzerinden anlattı. 

İşte Cem Küçük'ün ifadeleri:

Kimi Hürriyet yazarları ise insan içine çıkamayacak durumlara düştüler ama onlar da ne yaparlarsa yapsınlar tıpkı Ayşe Arman gibi kurtaramayacaklar. Ben onların hepsine şerefleriyle istifa etmeleri gerektiğini çok yazdım. Çok insanca ve mertçe önerilerde bulundum.
Asla “Oh olsun” diliyle yazmadım. Dostça yazdım. Ayşe Arman da son yazımdan sonra istifa ederek medya kariyerini sonlandırdı. Ayşe Arman kendine dürüstçe itiraf etmeli ki, tıpkı daha önce bir yazıda ifade ettiğim Nokia telefonları gibi miadı dolmuştu. Tıpkı diğer Hürriyet yazarları gibi Nokia cep telefonu durumundaydı Arman.
Yani Ayşe Arman zaten uzun süredir ne yapsa hiçbir yankı uyandırmaz hâldeydi. Arman ilgi çekmek için ne yapsa tutmuyordu. Her ama her yönteme başvursa da artık karşılığı yoktu. Zaten 22 yaş altı kuşak Ayşe Arman diye birinin yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyor.
Tanımıyorlar böyle bir insanı. Arman tam 50 yaşına da bastığı için hâlâ 20’li yaşlarındaki kadınlar gibi davranması da hoş durmuyordu.
Kendini zayıf bir kadın gibi göstermeye çalıştığı photoshop’lu fake fotoğraflar olayını konuşmayan yoktu. Para karşılığı yaptığı röportajlar olayını bilmeyen yoktu. Benim içinse bunlar önemli değildi.
Ben Arman’a sadece Aslı Baş cinayetindeki rolü için çok kızmıştım. O yaptığı rezalet noktasında hiç özür dilemedi. Oysa polisimizin tape’lerine kadar yaptığı şey ortadaydı. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim Ayşe Hanım’a ama Aslı Baş cinayetinde yaptıkları konusunda gerçek bir öz eleştiri hâlâ ondan bekliyorum.
Peki, Ayşe Arman’ın gösterdiği bu tavrı İsmail Saymaz gösterecek mi? Ne gezer. Zaten bu süreçte İsmail Saymaz’ın hiçbir şekilde muhalif olmadığını bütün muhalif yurttaşlarımız da gördü. Saymaz'ın gerçek siyasal görüşü komünizmdir ama bunu Kemalizm maskesi altında saklamaya çalışır. Şimdi ise hiçbir siyasi görüşü yoktur. Sadece şovmenliği vardır. Ben bunu hep söyledim, şimdi ise CHP tabanı da bunu gördü.
Twitter’da yaptığı numaradan Kemalist şovlarla CHP tabanını kandıramaz. Bu kadar arkadaşı eve tebligatla kapıya konmuş ve hâlâ bir tavır alamıyor. Saymaz’ın niyeti aynı CHP’li patron muhafazakâr gazeteyi aldığında CHP yalakalığı yapan sözde sağcı yazar gibi bir sözde solcu yazar olarak tavlayabildiği kadar insanı tavlayabilmektir.
Ayşe Arman ve Gülse Birsel’in yaptığı kadarını bile yapamamıştır. Çünkü dediğim gibi solculuk İsmail Saymaz için maskedir. Saymaz’ın tek amacı ve idolü bir ikinci Ahmet Hakan olabilmek üzerinedir. 22 Mart 2018 devriminden sonra yaşananlar gerçek yüzlerini ortaya dökmüştür…


Diğer ANALİZ haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.akpolitika.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..akpolitika
haberyazilimi.com - Copyright